Paint.net

Εδώ γράφουμε οτιδήποτε δεν έχει σχέση με τα μπονσάι
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
panixoras
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 606
Εγγραφή: 30 Μάιος 2015, 10:16
Has thanked: 38 times
Been thanked: 11 times

Re: Paint.net

Δημοσίευση από panixoras »

100 ευρω ποιος θα το παρουσιαζει η τζουλια αλεξανδρατου......
Άβαταρ μέλους

Jean-Zac
V.I.P
V.I.P
Δημοσιεύσεις: 2499
Εγγραφή: 21 Απρ 2010, 15:15
Has thanked: 0
Been thanked: 228 times

Re: Paint.net

Δημοσίευση από Jean-Zac »

Οι βιντεοκασέτες και τα DVD  εκμάθησης  θα πωλούνται προς 100 euro το τεμάχιο. !!!!!



Είναι κλειστό το επάγγελμα κύριοι !!!!
Τίποτα δεν είναι δωρεάν !!!!!

 Έρχονται και Χριστούγεννα και έχουμε έξοδα !!!!  
:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Άβαταρ μέλους

Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6669
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 78 times
Been thanked: 129 times
Επικοινωνία:

Re: Paint.net

Δημοσίευση από Harris »

Μια πολύ καλή ιδέα. Ίσως ο jean zac να μπορέσει. Θα του δείξω πως να αποθηκεύσει κάποια βήματα από ένα δέντρο που φτιάχνει εκείνος το virtual. Νομίζω ότι είναι καλή ιδέα μιας και το paint.net είναι ένα δωρεάν πρόγραμμα σε σχέση με το photoshop , που σαφώς είναι καλύτερο, αλλά δεν είναι δωρεάν.
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

Topic author
panixoras
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 606
Εγγραφή: 30 Μάιος 2015, 10:16
Has thanked: 38 times
Been thanked: 11 times

Paint.net

Δημοσίευση από panixoras »

Harris έγραψε:
DsonPap έγραψε:Σιμ τα σπας τελειο.Μια ακομα πολυ σημαντική βοήθεια σιμ κ ζακ 
πιο πρόγραμμα κατεβαζουμε για βιρτουαλς?
[font][size][font]

[ltr]Paint.net[/ltr]δωρεάν είναι.[/font][/size][/font]

Χάρηηηηηηηηη !!!!!!!!    Εικόνα 

Μάλλον θα πρέπει να φτιάξουμε ένα επεξηγηματικό βίντεο με το Paint.net (αυτό χρησιμοποιώ εγώ) ώστε να βοηθήσουμε τα παιδιά να φτιάχνουν (ή έστω να προσπαθούν) τα δικά τους βίρτουαλ. Να συνδεθούμε με Team viewer, να φτιάχνω εγώ το βίρτουαλ και να βιντεοσκοπείς εσύ. ....εγραψε ο jean zac......για να δουμεθα ανοιξει το επαγγελμα.... :text-+1: :text-+1: :obscene-drinkingbuddies: :romance-grouphug: :gelio
Απάντηση