αποσυρση....

Ανταλλαγές, πωλήσεις, δωρεές
Άβαταρ μέλους

RiaDr
Imperial Masterpiece
Imperial Masterpiece
Δημοσιεύσεις: 2840
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 14:53
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: αποσυρση....

Δημοσίευση από RiaDr »

Ανέβασε αν θέλεις καμια φωτογραφία, να δουν οι τυχόν ενδιαφερόμενοι.
"Το καλύτερο λίπασμα για τα φυτά είναι η σκιά του κηπουρού.."

Topic author
konstantinos132
Shohin
Shohin
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 09 Ιουν 2010, 10:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αποσυρση....

Δημοσίευση από konstantinos132 »

επειδη σκεφτομαι το καλοκαιρι να μαζεψω οτι μπορω,,απο οπου μπορω επιπλα τηλεοραση φυτα-δεντρακια-προ-μπονσαι.και γενικα οτι εχω κ δεν εχω γιατι θελω να σηκωθω να φυγω απο εδω με μια βαλιτσα ρουχα και τιποτα αλλο...οποτε σκεφτομαι για αυτη την συλλογη που εχω μαζεψει να την εδινα οπως ειναι σε ενα ατομο και στη ουσια πανω κατω τα λεφτα θα ειναι κατι λιγα παραπανω απ'οτι κανουν τα ποτ και τα εργαλεια μου....1 ψαλιδι ιαπωνικο με ενα κοπτακι με κοιλη ιαπωνικο απο 35-40 ευρω το καθενα και τα αλλα που βαζεις για να δωσεις κλιση σε ενα χοντρο κορμο τα κοκκινα...εχω 2 απο αυτα μεσαιου μεγεθους....και αυτα 30 και κατι το καθενα εκανε..συν τα ποτ που εχω φτιαξει συνοτι εχω και δεν εχω....ισως κρατησω ενα γιουνιπερο σε κανονικη γλαστρα δεν θα παρω το ακριβω μεγαλο ποτ ποτ εχω τον στρικτα μεσα...συν οτι αλλο εχω να δωσω να εξαφανιστω απο εδω.....λογοι?εντελως προσωπικοι....ηρακλειο κρητης ειμαι αν ενδιαφερεται κανας πατριωτης απο δω...οποιος ενδιαφερεται να ρωτησει κατι ας στειλει πμ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΟΠΩς(ΚΑΙ)ΔΗΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ευχαριστω.....καλημερα σας
Απάντηση