Εργαλεία για bonsai προσφορά Αυγούστου.

Ανταλλαγές, πωλήσεις, δωρεές
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Sim62
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 1464
Εγγραφή: 08 Φεβ 2014, 13:32
Has thanked: 11 times
Been thanked: 81 times

Re: Εργαλεία για bonsai προσφορά Αυγούστου.

Δημοσίευση από Sim62 »

[justify]Φοβερές τιμές κάνει ο τύπος. Και η ποιότητα για κινέζικα είναι αξιοσημείωτη. Ειδικά για τα νεότερα μέλη του φόρουμ που δεν έχουν ακόμη εργαλεία νομίζω είναι ότι καλύτερο για να αποκτήσουν μια βασική συλλογή εργαλείων.[/justify][justify]Χάρη ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας.[/justify]
Άβαταρ μέλους

Topic author
Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6669
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 78 times
Been thanked: 129 times
Επικοινωνία:

Εργαλεία για bonsai προσφορά Αυγούστου.

Δημοσίευση από Harris »

Καλησπέρα, μου ήρθε εμαιλ για μια προσφορά που είναι σε εξέλιξη απο κατασκευαστή στην Κινα. Έχω αγοράσει διάφορα εργαλεία απο τον συγκεκριμένο κατασκευαστή (μέσω Aliexpress αλλα και ebay) και είμαι πάντα 100% ευχαριστημένος.
Είμαι ευχαριστημένος απο την ποιότητα , την τιμή αλλά και απο την επικοινωνία που είχα μαζί του όταν τον ρωτούσα διάφορα στοιχεία για τα εργαλεία.
Το εμαίλ αυτούσιο όπως μου το έστειλε το ALIEXPRESS.com απο τον κατασκευαστή TianBonsai.

Dear HarrisDear friend, This is Paul, the manager of TianBonsai, my pleasure to service for you. I am writing for the sales promotion item, from now on until Aug. 31, our store offer the discount once your purchasing Sum is over 100USD, 200USD or 300USD, could save 10USD, 30USD or 50USD. As the detail of promotion info, welcome to our store to have a look. All the tools selling in my online store, were manufactured via my own factory, the most professional bonsai tool manufacturer in China. We focus on the most sincerely service and supplying the best price, I am sure you would have the best buyer experience from our store. Any time, please feel free to contact me if you have any concern about the bonsai tools. I ardently love the bonsai art, and focus on developed and manufactured the best quality bonsai tools to our customers, I also hope can have the improve advice from the others bonsai masters. Looking forward the reply from you, my dear friend. Wish you and your family have a nice day! Your friend, Paulyou can also enjoy these promotions in our store
Spend US $100.0 off US $10.0
Spend US $200.0 off US $30.0
Spend US $300.0 off US $50.0
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Απάντηση