ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΛΟΥΣ (ΖΕΡΚΟΥΛΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)

Ανταλλαγές, πωλήσεις, δωρεές
Άβαταρ μέλους

kapouland
Imperial
Imperial
Κατάσταση: Χωρίς σύνδεση

Re: ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΛΟΥΣ (ΖΕΡΚΟΥΛΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)

Δημοσίευση #21 από kapouland » πριν από 5 χρόνια

Hfestion έγραψε:Εγω που πήγα στην έκθεση είδα πολυ ωραία bonsai στο περίπτερο του κυρίου Ζερκουλη. Μπορει να μην ειναι για την τσέπη μου, Αυτό όμως δεν σημενει ότι δεν ειχε ωραία πράγματα. Ναι μια αγριελια με κορμο διαμέτρου ενός μεγάλου μπουκαλιού αναψυκτικου, στην όποια έχουν γίνει κάποιες εργασίες πάνω σε αυτη, ναι η τιμη ειναι καλη.

"Εγω που ασχολούμαι λίγα χρόνια με bonsai και ίσως έχω δυο, τρία δέντρα που με λιγη επιεικια μπορω να τα αποκαλεσω ως pro-bonsai δεν μπορω να κρίνω αν Αυτά που εκθέτει ο κύριος Ζερκουλης ειναι φτηνά, ακριβά, όμορφα, άσχημα κτλ. ,
τα βλέπω και τα θαυμάζω και προσπαθω να μάθω απο Αυτά. Γιατί ειναι λίγο δύσκολο κατα την δικη μου γνώμη να δεις απο κοντα τέτοια δέντρα στην Ελλάδα.

+1!!!Εικόνα
[HIGHLIGHT=#00b050][FONT=Comic Sans MS]...Ανδρέας[/FONT][/HIGHLIGHT]
[HR]

Άβαταρ μέλους

RiaDr
Imperial Masterpiece
Imperial Masterpiece
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

Δημοσίευση #22 από RiaDr » πριν από 5 χρόνια

Ο καθένας μπορεί να αποτιμά τη δουλειά του όπως κρίνει, ειδικά όταν πρόκειται για τέχνη. Κι ο αγοραστής μπορεί να κρίνει αν αξίζει ή όχι να δώσει κάποια χρήματα, οπότε ο καθένας ας κάνει την αξιολόγησή του..
"Το καλύτερο λίπασμα για τα φυτά είναι η σκιά του κηπουρού.."

Άβαταρ μέλους

kapouland
Imperial
Imperial

Δημοσίευση #23 από kapouland » πριν από 5 χρόνια

RiaD έγραψε:Ο καθένας μπορεί να αποτιμά τη δουλειά του όπως κρίνει, ειδικά όταν πρόκειται για τέχνη. Κι ο αγοραστής μπορεί να κρίνει αν αξίζει ή όχι να δώσει κάποια χρήματα, οπότε ο καθένας ας κάνει την αξιολόγησή του..

+1!!!
[HIGHLIGHT=#00b050][FONT=Comic Sans MS]...Ανδρέας[/FONT][/HIGHLIGHT]
[HR]

• Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση