Νέο άρθρο και κατηγορία στην βιβλιοθήκη του bonsaiforum! Bασικές έννοιες φυσιολογίας & ανατομίας

Θέματα που αφορούν τα Bonsai
Απάντηση

marios
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 1335
Εγγραφή: 09 Απρ 2012, 14:44
Has thanked: 9 times
Been thanked: 25 times

Re: Νέο άρθρο και κατηγορία στην βιβλιοθήκη του bonsaiforum! Bασικές έννοιες φυσιολογίας & ανατομίας

Δημοσίευση από marios »

Ωραίο! Ευχαριστούμε!
Άβαταρ μέλους

vaggelakos7
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 787
Εγγραφή: 03 Απρ 2012, 21:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Νέο άρθρο και κατηγορία στην βιβλιοθήκη του bonsaiforum! Bασικές έννοιες φυσιολογίας & ανατομίας

Δημοσίευση από vaggelakos7 »

Bravo Sim62 να είσαι καλά.
Άβαταρ μέλους

Γιωτα
Shohin
Shohin
Δημοσιεύσεις: 240
Εγγραφή: 08 Δεκ 2013, 12:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Νέο άρθρο και κατηγορία στην βιβλιοθήκη του bonsaiforum! Bασικές έννοιες φυσιολογίας & ανατομίας

Δημοσίευση από Γιωτα »

Δεν εισαι μια σταγονα στον ωκεανο...
εισαι ολοκληρος ο ωκεανος σε μια σταγονα ~RUMI~ नमस्ते
Άβαταρ μέλους

iohokahey
Masterpiece
Masterpiece
Δημοσιεύσεις: 2018
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Δράμα & ανα την Ελλάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Νέο άρθρο και κατηγορία στην βιβλιοθήκη του bonsaiforum! Bασικές έννοιες φυσιολογίας & ανατομίας

Δημοσίευση από iohokahey »

ευχαριστω και γω με την σειρα μου,θα το διαβασω με την πρωτη ευκαιρια ελευθερου χρονου που θα μου παρουσιαστει..!!
..When The Night Is Overcome
You May Rise To Find The Sun..

Γιώργος
Άβαταρ μέλους

vaggelakos7
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 787
Εγγραφή: 03 Απρ 2012, 21:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Νέο άρθρο και κατηγορία στην βιβλιοθήκη του bonsaiforum! Bασικές έννοιες φυσιολογίας & ανατομίας

Δημοσίευση από vaggelakos7 »

Ευχαριστούμε sim62 πάρα πολύ καλό και ενδιαφέρον άρθρο. Σήμερα έμαθα κάτι που θα με βοηθήσει.
Άβαταρ μέλους

karesansui
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: 07 Μαρ 2011, 03:27
Τοποθεσία: Περιστέρι, Αττικής
Has thanked: 15 times
Been thanked: 47 times

Re: Νέο άρθρο και κατηγορία στην βιβλιοθήκη του bonsaiforum! Bασικές έννοιες φυσιολογίας & ανατομίας

Δημοσίευση από karesansui »

Ένα υπέροχο άρθρο που βοηθάει στην κατανόηση της φυσιολογίας των φυτών και πέραν τούτου μας προσφέρει πολύτιμες γνώσεις και ένα επιπλέον εργαλείο για την καλύτερη καλλιέργεια των μπονσάι μας!
Τα συγχαρητήριά μου στον sim62 για το πόνημα και τα μπράβο μου στους επιμελητές της βιβλιοθήκης!
Παναγιώτης
Σπεύδε βραδέως
"To see a world in a grain of sand And a heaven in a wild flower, Hold infinity in the palm of your hand, And eternity in an hour" W.Blake
Άβαταρ μέλους

Topic author
Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6682
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 82 times
Been thanked: 135 times
Επικοινωνία:

Νέο άρθρο και κατηγορία στην βιβλιοθήκη του bonsaiforum! Bασικές έννοιες φυσιολογίας & ανατομίας

Δημοσίευση από Harris »

To 1o άρθρο μας το έγραψε ο Sim62 και τον ευχαριστούμε και είναι οι Βασικές αρχές του σχήματος δέντρου ή φυτού


Μπορείτε να το διαβάσετε εδω: http://library.bonsaiforum.gr/index.php ... CF%8D.html
[img][/img]



[img]http://bonsaiforum.gr/images/smilies/te ... oublue.gif[/img]
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Απάντηση