ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗΣ!!!

Σκοπός αυτής της ενότητας είναι πώς θα μπορούσε το φυτό μας να διαμορφωθεί και πώς θα μπορεί να είναι έπειτα από μερικά χρόνια. (Jean-Zac)
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

CaptainAmerica
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 377
Εγγραφή: 27 Δεκ 2010, 00:12
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗΣ!!!

Δημοσίευση από CaptainAmerica »

μανολης έγραψε:Καλησπερα θα δουλεψω λιγο με το χαλκινο και θα αποφασισω αργοτερα εχω χρονο τα δεντρα μου ειναι γιουνιππεροι και αγριελιες
Ανέβασε το δέντρο να το δούμε σε σχέση με το χάλκινο. [img]http://bonsaiforum.gr/images/smilies/violence/gluck.gif[/img]

Topic author
μανολης
Σπορόφυτο
Σπορόφυτο
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 08 Μάιος 2015, 22:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗΣ!!!

Δημοσίευση από μανολης »

Καλησπερα θα δουλεψω λιγο με το χαλκινο και θα αποφασισω αργοτερα εχω χρονο τα δεντρα μου ειναι γιουνιππεροι και αγριελιες

Sophos
Σπορόφυτο
Σπορόφυτο
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 07 Ιουν 2015, 01:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗΣ!!!

Δημοσίευση από Sophos »

Καλησπέρα φίλε. Ωραία ιδέα φαίνεται το φυσικό δέντρο θα το κάνεις όπως το χαλκινό; Τι δέντρο έχεις;

Topic author
μανολης
Σπορόφυτο
Σπορόφυτο
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 08 Μάιος 2015, 22:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗΣ!!!

Δημοσίευση από μανολης »

Καλησπερα...βρηκα το παρακατω δεντρακι σπιτι μου και με βοηθησε πολυ ωστε να εχω μια εικονα για το πως θα διαμορφωσω τ δεντρακι μου οταν ερθει ωρα . Νομιζω μας δινεθ τι δυνατοτητα να πειραματηστουμε απεριοριστα χωρις φοβο και ενδιασμους. Για να το κατασκευασει καποιος ειναι πολυ ευκολο και πολυ οικονομικο χρειαζεται 3 υλικα πυλο για τη βαση συρμα απο χολκο για τον κορμο και τ κλαδι και μερικες πετρουλες.. ελπιζω να μην σας κουρασα.προσπαθηστε το αξιζει εμενα με βοηθησε πολυ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση