ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ BONSAIFORUM 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018

Συναντήσεις εργασίας των μελών (workshops)
Άβαταρ μέλους

Συγγραφέας
karesansui
Συντονιστής
Συντονιστής
Has thanked: 11 times
Been thanked: 55 times
Κατάσταση: Χωρίς σύνδεση

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ BONSAIFORUM 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018

Δημοσίευση #1 από karesansui » πριν από 1 εβδομάδα

Όπως καθιερώθηκε με επιτυχία τις περασμένες χρονιές έτσι και φέτος το bonsaiforum διοργανώνει για τα μέλη του την κοπή της πίτας του 2018
Ο χώρος, γνώριμος και κατάλληλος για την εκδήλωση, το VERDE στο Άλσος Παπάγου.
Έτσι χαλαρά, την Κυριακή στις 25 του Φεβρουαρίου, ώρα 10:00 πμ. θα μαζευτούμε και αυτήν την φορά συν συντρόφοις και τέκνοις για να πιούμε το ρόφημά μας, να φάμε το κομμάτι της πίτας που μας αναλογεί και να δώσουμε το δώρο στον τυχερό ή στην τυχερή που θα του πέσει το φλουρί!
Θα είμαστε όλοι εκεί!!
Παναγιώτης
Σπεύδε βραδέως
"To see a world in a grain of sand And a heaven in a wild flower, Hold infinity in the palm of your hand, And eternity in an hour" W.Blake

Άβαταρ μέλους

Harris
Υπέρ-Συντονιστής
Υπέρ-Συντονιστής
Has thanked: 22 times
Been thanked: 38 times
Επικοινωνία:

Δημοσίευση #2 από Harris » πριν από 1 εβδομάδα

Τέλεια! Θα έχουμε και εργαλεία για κλάδεμα!!! :)

Επίσης μερικές πληροφορίες για το πως μπορείτε να έρθετε στο Piu Verde.
Σχετικά κοντά (μια ευθεία) απο το Μετρό της Εθνικής Άμυνας. (Όποιος έρθει με Μετρό να κανονιστεί με εκείνους που θα έχουν αυτοκίνητο να τους παραλάβουν για να μην περπατούν)

http://www.piu-verde.gr/about-piu-verde/

Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

Νικολας72
Mame
Mame
Has thanked: 12 times
Been thanked: 2 times

Δημοσίευση #3 από Νικολας72 » πριν από 1 εβδομάδα

Καλησπέρα Χάρη,

κοίτα τώρα να δεις γκαντεμιά: θα είμαι Αθήνα το τριήμερο 23-24-25, αλλά δεσμευμένος σε υποχρέωση από 10:00πμ - 18:00μμ..! :angry-cussingblack: :angry-cussingblack: :angry-cussingblack:
Απ' την άλλη, το πρόγραμμα λέει μεγάλο διάλειμμα 13:30-15:00. Οπότε με λίγη καλή τύχη (δηλαδή χωρίς Κυριακάτικη κυκλοφορία) από περιοχή Βουλιαγμένη-Βάρη που θα βρίσκομαι μέχρι το Verde, το Google maps μου το δίνει σε περίπου μισή ώρα :auto-biker: , επομένως ίσως πιω και καφέ... :obscene-drinkingcheers:
Εάν τα καταφέρω, θέλω να μου κρατήσετε κομμάτι από την πίτα! Αλλιώς θα το ρίξω στα πιτόγυρα για παρηγοριά... :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

υ.γ. Τσέκαρε το mail σου...
If you can DREAM it,
you can DO it..!

Άβαταρ μέλους

Harris
Υπέρ-Συντονιστής
Υπέρ-Συντονιστής
Has thanked: 22 times
Been thanked: 38 times
Επικοινωνία:

Δημοσίευση #4 από Harris » πριν από 1 εβδομάδα

Νικολας72 έγραψε:Καλησπέρα Χάρη,

κοίτα τώρα να δεις γκαντεμιά: θα είμαι Αθήνα το τριήμερο 23-24-25, αλλά δεσμευμένος σε υποχρέωση από 10:00πμ - 18:00μμ..! :angry-cussingblack: :angry-cussingblack: :angry-cussingblack:
Απ' την άλλη, το πρόγραμμα λέει μεγάλο διάλειμμα 13:30-15:00. Οπότε με λίγη καλή τύχη (δηλαδή χωρίς Κυριακάτικη κυκλοφορία) από περιοχή Βουλιαγμένη-Βάρη που θα βρίσκομαι μέχρι το Verde, το Google maps μου το δίνει σε περίπου μισή ώρα :auto-biker: , επομένως ίσως πιω και καφέ... :obscene-drinkingcheers:
Εάν τα καταφέρω, θέλω να μου κρατήσετε κομμάτι από την πίτα! Αλλιώς θα το ρίξω στα πιτόγυρα για παρηγοριά... :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

υ.γ. Τσέκαρε το mail σου...

Να ερθεις σιγουρα τοτε,  θα σου κοψουμε και δικό σου κομμάτι πίτα. (κάποιο δώρο θα έχουμε για το φλουρί όπως κάθε χρόνο) :)  :gluck
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα

Stefasteri
Shohin
Shohin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Δημοσίευση #5 από Stefasteri » πριν από 3 μέρες

Πάρα πολύ ωραία.

• Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές