Πυξάρι για αρχή!

Παρουσιάσεις προ–μπονσάϊ μελών
Άβαταρ μέλους

DimosA
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: 07 Απρ 2014, 23:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Πυξάρι για αρχή!

Δημοσίευση από DimosA »

Και το πυξαρι καλό... Και η φωτογραφία τέλεια....Και το ποτ πολύ καλό.
Άβαταρ μέλους

Topic author
Νικολας72
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 16 Σεπ 2015, 16:49
Has thanked: 29 times
Been thanked: 104 times

Πυξάρι για αρχή!

Δημοσίευση από Νικολας72 »

[img]http://4.bp.blogspot.com/-wn13ZPBG9kI/V ... E%25B9.jpg[/img]

{Μάλλον είναι πολύ μεγάλο αυτό το αρχείο εάν κρίνω από το πώς φαίνεται η φωτογραφία στο "κάδρο" του χώρου για την εγγραφή του κειμένου. Επειδή γράφο από το tablet δεν έχω όλες τις δυνατότητες πυο έχω στο PC στο σπίτι. Εάν μπορεί να επέμβει ο διαχειριστής και να μικρύνει την φωτογραφία, είναι Ο.Κ με μένα.}

ΝΑ λοιπόν μία πρώτη προσπάθεια, με ένα φυτό που ήταν ξεαχασμένο σε μία γωνία του κήπου χωρίς να του δίνει κανείς ιδιαίτερη σημασία. Ήταν διδυμάκι μαζί με άλλο φυτό, δύο ρίζες σε μία γλάστρα. Άρα δυστυχώς η μία του πλευρά δεν είχε πολλές δυνατότητες διαμόρφωσης.

Το pot είναι Ιδιοκατασκευή με papercrete, κάτι για το οποίο έχω όρεξη να σας γράψω σε ξεχωριστό θέμα.

Περιμένω τα ευγενικά πλην ειλικρινή σας σχόλια...

Αυτόματη Συγχώνευση Δημοσίευσης -- 01 Οκτ 2015, 19:08 --
Νικολας72 έγραψε:[ Εικόνα ]

{Μάλλον είναι πολύ μεγάλο αυτό το αρχείο εάν κρίνω από το πώς φαίνεται η φωτογραφία στο "κάδρο" του χώρου για την εγγραφή του κειμένου. Επειδή γράφω από το tablet δεν έχω όλες τις δυνατότητες που έχω στο PC στο σπίτι. Εάν μπορεί να επέμβει ο διαχειριστής και να μικρύνει την φωτογραφία, είναι Ο.Κ με μένα.}

ΝΑ λοιπόν μία πρώτη προσπάθεια, με ένα φυτό που ήταν ξεχασμένο σε μία γωνία του κήπου χωρίς να του δίνει κανείς ιδιαίτερη σημασία. Ήταν δίδυμο αδερφάκι με ακόμα ένα φυτό, δύο ρίζες σε μία γλάστρα. Άρα δυστυχώς η μία του πλευρά δεν είχε πολλές δυνατότητες διαμόρφωσης.

Το pot είναι ιδιοκατασκευή με papercrete, κάτι για το οποίο έχω πολύ όρεξη να σας γράψω σε ξεχωριστό θέμα.

Περιμένω τα ευγενικά πλην ειλικρινή σας σχόλια...
If you can DREAM it,
you can DO it..!
Απάντηση